У Соборі Св. Юра відбулася екуменічна молитва Тезе для молоді м. Львова
  • Пон, 08/12/2014 - 12:53

7 грудня, у Соборі Св. Юра, відбулася екуменічна молитва Тезе. Участь у дійстві взяли: Преосвященний владика Венедикт Алексійчук, єпископ-помічник Львівської архиєпархії та брат Георг зі спільноти Тезе (Франція).

Нагадаємо, що організаторами зустрічі є молодь м. Львова за сприянням Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії УГКЦ. Участь у молитві рівно ж взяла спільнота ЛМГО «Українська молодь - Христові».

Молодь молилась за мир і спокій в Україні, за військових, котрі захищають нашу Батьківщину, в особистих наміреннях. Звучали духовні пісні у стилі Тезе на прославу Господа.

Після молитви присутні почули звернення до молоді, яке зачитав Преосвященний владика Венедикт, та поставили запитання, які нащодень турбують молодих людей у сучасних обставинах України.

Про випадковість та закономірність прежитого постмайданівського часу, про зміну нашої свідомості та особистості владика висловився як про результат тих подій, які ми пережили в минулому: "Ті чи інші події у нашому житті не є випадковістю. Те, якими ми є зараз, є результатом подій, які пережили у своєму житті», - каже проповідник. Рівно ж єпископ наголосив на потребі єдності та взаємної солідарності, незважаючи на різниці, які нерідко розділяють людей між собою: «Будьмо щирими: не є легко любити людей, бо вони усі різні, однак ми, взаємно впливаючи одне на одного, - потребуємо одне одного». Підсумовуючи, проповідник звернув увагу на віру, яка є витоком людського буття і, «навіть якщо ми десь кажемо собі – я не вірю, що можу змінитись, - то Бог вірить», - завершив владика Венедикт і закликав не боятися любити, прощати, вірити та надіятись.

Про враження від зустрічі коротко і влучно висловилась одна з учасниць: «Це було всього лише якихось 60 хвилин – а стільки розуміння і одкровення».

Тезé (фр. Taizé) — міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе, що знаходиться у французькому регіоні Сона і Луара, в Бургундії.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць