У США за 3 роки подвоїлися напади на свободу віросповідання
  • Чтв, 03/03/2016 - 13:14

Напади на свободу віросповідання в США подвоїлися за останні 3 роки, як стверджується в черговому звіті «Першого інституту свободи» в Техасі, названому «Незаперечний: дослідження проявів ненависті в Америці». У першому випуску цього звіту 4 роки тому було зафіксовано понад 600 інцидентів, в яких свобода віри придушувалася або піддавалася загрозі, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на Christiantoday.

За цей рік Інститут зафіксував вже 1285 нападів на свободу совісті, що вдвічі вище, ніж за останні три роки.
«Атаки йдуть з усіх боків і на американські церкви, і на наші школи, і на армію, і на суспільні підвалини», - заявила Келлі Шекелфорд, президент і директор Інституту.

У звіті також стверджується, що ці атаки «розмивають той фундамент, на якому зведена американська держава - її система правління, освіти, її армія, бізнес, храми і система благодійності. І тому з часом можуть бути розмиті підстави й інших прав, включаючи право голосу, свободи преси, свободи зібрань та правління на основі суспільної згоди».

У звіті наводяться багато випадків переслідувань за віру. Так, футбольного тренера Джо Кеннеді відсторонили за молитви перед футбольними матчами; морського піхотинця відправили під суд за відмову прибрати з ужитку біблійний рядок; ортодоксальних євреїв переслідували в суді за те, що вони збиралися вдома, а військових ветеранів - за те, що вони намагалися відродити релігійні звичаї перших поселенців в своєму центрі; групі християнських активістів заборонили писати цитати з Біблії на своїх банерах.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць