“У світі, де спалахують смертоносні світила, християни повинні вказувати на світло вифлиємської зорі”, - владика Діонісій до громади собору Святої Софії в Римі
  • Нед, 08/01/2017 - 16:45

У день празника Різдва Христового владика Діонісій, Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії, здійснив Божественну Літургію в прокатедральному соборі Святої Софії в Римі.

Звертаючись до присутніх на богослуженні українських мігрантів, архієрей вказав на воплочення Божого Сина як таїнство Божої любові до людини. Цю любов, за словами проповідника, особливо переживають захисники України, “жертвуючи своїм життям заради кожного із нас”. “Боже милосердя йде на зустріч бідним і нещасним, поділяє всі людські обмеження і страждання. Христос є тією зорею, що приходить у цей світ і освітлює людські темряви. Це вифлиємське світло світить також над пекельними ночами, котрі зараз переживає наш народ. Серед його страждань ми чуємо плач безчисленних Рахиль, котрі оплакують своїх дітей”, - наголосив владика Діонісій, згадуючи про війну в Україні.  Він також закликав “поділитися цим світлом з тими, хто знаходиться в життєвій темряві, хто далеко від рідної домівки, на лікарняному ліжку чи в’язничних нарах”.

Разом з архієреєм Божественну Літургію співслужили: о. Марко Семеген, Президент Товариства “Свята Софія” та ректор собору, о. Орест Козак, настоятель монастиря отців-студитів “Студіон” та о. Андрій Солецький, керівник Секретаріату Глави УГКЦ в Римі, віце-ректор собору.

Прес-служба Товариства “Свята Софія”


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць