У Танзанії убили молодіжного лідера п'ятидесятницької громади
  • Птн, 08/11/2013 - 12:37

Ще один лідер християнської громади убитий на півночі Танзанії. За інформацією WorldWatchMonitor, група невідомих, озброєних мачете, напала на п'ятидесятницький «Gilgal Christian Worship Centre» у Пасіансі (провінція Мванза ) під час богослужіння.

35-річний Еліас Луніяміла Мешак був убитий, ще двоє християн отримали серйозні поранення і були госпіталізовані.

Мотив нападу залишається невідомим. Лідер «Gilgal Christian Worship Centre» Еліабу Сентоза заперечує версію пограбування, оскільки злочинці нічого з собою не забрали.

Шеф поліції Ернест Мангу підтвердив факт нападу і вбивства і закликав громаду не вживати ніяких дій і дочекатися закінчення розслідування.

У травні цього року 8 осіб (4 саудівця і 4 танзанійців) були арештовані у зв'язку з атакою на нещодавно побудовану католицьку церкву в місті Аруша на півночі Танзанії.

Історія двох британських дівчат, що приїхали на Занзібар волонтерами, в серпні потрясла весь світ. Кеті Джі і Кірсті Трап, що працювали в дитячому садку св. Марії, що належить Англіканській церкві, отримали поранення під час кислотної атаки і були відправлені до Англії на лікування.

На материковій Танзанії 54% населення є християнами, 31 % сповідують іслам і 13% етнічні релігії. Є крихітні громади індуїстів, буддистів та ін У Занзібарі 97% населення сповідує іслам.

За матеріалами www.sedmitza.ru


Паломництво Святими місцями