У Тернополі відкрили великий мурал митрополиту Андрею Шептицькому
  • Пон, 29/08/2016 - 11:47

На фасаді будинку на вулиці Брюкнера у Тернополі відкрили мурал українському релігійному діячу, провіднику української нації, митрополиту Андрею Шептицькому.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі Тернопільської міської ради, розпочали малювати мурал на цьому будинку ще восени 2015 року у рамках мистецького фестивалю «АрТерВізія» художники з Одеси. Проте, поки узгоджували усі питання з мешканцями сусідніх будинків, минув майже рік.

Очільник Тернополя Сергій Надал під час відкриття муралу зазначив, що митрополит Андрей Шептицький заклав основи розбудови вільної і демократичної України. «У своєму посланні «Як облаштувати рідну хату!» духовний будівничий виклав стратегію досягнення заможного життя для вільної і демократичної України, стратегію для розбудови багатої та самоврядної громади, для християнської родини, – сказав міський голова. – Митрополит навчив українців розуміти значення відповідальності за себе, свою сім’ю, свою громаду, Україну. Його настанови дали українцям можливість вибороти незалежність та захистити її від ворожої агресії. Я переконаний, що ми повинні продовжувати діяти за заповітами та спадщиною мудрості, яку нам залишив митрополит і разом розбудовувати нашу націю, змінювати її, опираючись на справжні християнські цінності».

Міський голова закликав пам’ятати слова митрополита Андрея Шептицького: «Не потоком шумних, галасливих фраз, а тихою і невтомною працею любіть Україну», які повинні бути дороговказом для справжніх патріотів, для кожного українця».