У Вінниці вперше відбулися духовні вправи для чоловіків
  • Пон, 29/02/2016 - 18:07

З 26 по 28 лютого 2016 року, в м. Вінниця в реколекційному домі Сестрер Служебниць Непорочної Діви Марії (римо-католики), проходили Духовні вправи для чоловіків, проповідувані Отцями Згромадження Воплоченого Слова. Учасників було - вісім хлопців і чоловіків різного віку. Всі - з Парафії Покрова Пресвятої Богородиці, УГКЦ м. Вінниці, а частина - із Третього Чину Чернечої Родини Воплоченого Слова.

Згромадження "Воплоченого Слова" в особливий спосіб дуже часто практикує духовний провід саме за цими вправами, оскільки вони є одними з найкращих зразків вдосконалення в християнській духовності.

Духовних Вправах маємо справжню «школу молитви», оскільки в них душа випробовує всі способи духовного з’єднання з Богом, вживані святими всіх часів. Тому вони є чимось більшим, ніж прості реколекції : розпорядок є дуже насичений науками, конференціями, розважаннями, нічними чуваннями та іншими духовними вправами.

Вдячні Богу за Ласку вперше провести тут Духовні Вправи, за відважних перших учасників, за сестер і за всіх тих, хто сприяв і допомагав у цьому, зокрема, - п. Наталю Черкасову.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць