У Вроцлаві розпочав роботу Постійний Синод УГКЦ
  • Суб, 02/06/2018 - 10:23

1 червня у Вроцлаві розпочалася 4 (55) Сесія Постійного Синоду УГКЦ. У Постійному Синоді беруть участь: Блаженніший Святослав, митрополит Євген (Попович), владика Богдан (Данило), владика Теодор (Мартинюк), владика Ярослав (Приріз) — заступник владики Бориса (Гудзяка). Секретар Постійного Синоду – владика Богдан (Дзюрах).

Владики займаються підготовкою Синоду Єпископів УГКЦ (тема: Боже Слово і катехизація), який у вересні цього року відбуватиметься у Львові, а також розглядають низку питань, пов’язаних із життям Церкви у міжсинодальний період.

Перед початком засідань було відслужено Божественну Літургію в стінах Вроцлавського собору, в часі якої Блаженніший Святослав виголосив проповідь. Днем раніше на Вроцлавському летовищі вірні вроцлавської парафії разом з владикою Володимиром (Ющаком), Єпархом Вроцлавсько- Ґданським, урочисто та радісно вітали Отця і Главу УГКЦ.

Завершенням першого дня засідань Постійного Синоду у Вроцлаві буде вечірня та зустріч з духовенством Вроцлавсько-Ґданської єпархії.

У суботу після обіду у Вроцлавській катедрі відбудеться зустріч Блаженнішого Святослава та владик Синоду з молоддю та молодими подружжями. Вона розпочнеться молебнем о 16.00.

www.cerkiew.net.pl


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць