У Житомирі вшанували митрополита Андрея Шептицького
  • Нед, 13/12/2015 - 12:28

У Житомирі сьогодні відбулися заходи з вшанування пам’яті  митрополита Андрея Шептицького.

Як передає кореспондент УНІАН, 11 грудня у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича урочисто відкрили фотодокументальну виставку «Андрей Шептицький: великий і незнаний».

Участь у заході взяли представники влади, духовенство, студенти, інтелігенція, працівники бібліотеки.

Виставку відкрито за ініціативи Житомирського протопресвітера Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) протоієрея Віталія Сидорука, комісії УГКЦ з питань сприяння єдності християн та управління культури Житомирської обласної державної адміністрації. Повідомляє УНІАН.

У виставці використано матеріали Центрального державного архіву України у Львові, галузевого Державного архіву вищих органів влади та управління України, Центру досліджень визвольного руху, Музею Української революції 1917-1921 р.р., Музею сакрального мистецтва імені о. Антона Петрушевича Львівської митрополії УГКЦ. Фотодокументи розповідають про життя Шептицького та його діяльність.

Після відкриття виставки та огляду її експонатів у бібліотеці, відбулася зустріч духовенства, науковців, влади і громадськості, де обговорили життєвий шлях митрополита та наголошували на необхідності примирення в українському суспільстві.
Детальніше читайте на УНІАН:http://religions.unian.ua/catholicism/1209798-u-jitomiri-vshanuvali-pamy...


Паломництво Святими місцями