У жовтні ПМВ проведе у Казахстані Форум мігрантів
  • Чтв, 16/03/2017 - 14:30

З нагоди відзначення 70-тих роковин депортації українців в Казахстан 10-15 жовтня Пасторально-міграційний відділ проведе у Караганді Форум мігрантів на тему: «Духовна та культурна ідентичність українців східної Європи, Близького Сходу та Азії. Вчора. Сьогодні. Завтра».

У рамках Форуму 10 жовтня у Караганді розпочнеться духовно-формаційний семінар для священиків, монашества катехитів та мирян церковних спільнот УГКЦ в Східній Європі, Близького Сходу та Азії. На семінарі обговорюватимуть нові методи Євангелізації та катехитичної праці з молоддю та дорослими на парафіях в умовах української діаспори ти нової міграції.

11-12 жовтня триватиме власне Форум мігрантів, покликаний консолідувати громадське життя українців в країнах Східної Європи, Близького Сходу та Азії та сприяти оживленню життя Церкви та громадських організацій.

13 жовтня у Караганді розпочнеться Міжнародна наукова конференція на тему: «Українці в Казахстані після Другої Світової війни: історія, культура, духовність». Мета конференції - ознайомлення української діаспори Казахстану, зокрема духовенства і вірних Католицької Церкви, а також політичної, наукової й культурної еліти держави з історією, культурою та релігійним життям в Україні радянського післявоєнного періоду. Особливу увагу буде зосереджено на трагічних обставинах масової депортації до Казахстану в другій половині 1940-х рр. учасників українського визвольного руху та греко-католицького підпілля.

14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, у Караганді відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія.

Учасники Форуму також відвідають селище Спаськ, де знаходиться Меморіал жертвам Карлагу, щоби вшанувати пам'ять жертв масової депортації українців до Казахстану.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць