УГКЦ пропонує недержаний пенсійний фонд «Покрова» як інструмент соціального захисту духовенства та мирян
  • Птн, 28/11/2014 - 16:23

Щодня кожен українець чує слово «інфляція» та «девальвація» і переживає за те, як прогодувати свою сім’ю і зберегти свої заощадження в той час, коли банківська сфера України потерпає від великої кризи. В таких викликах сьогодення Церква дбає про соціальний захист своїх дітей і шукає кращі механізми, щоб це не відбулося на рівні одноразових акцій чи пожертв. Таким чином ще у 2008-му році УГКЦ заснувала свій недержавний пенсійний фонд «Покрова» для того, щоб подбати за гідне пенсійне забезпечення духовенства та мирян.

Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у відеоблозі для «Живого.ТБ». За його словами, недержаний пенсійний фонд «Покрова» діє згідно приписів чинного законодавства України. «Цей пенсійний фонд доступний для будь-якої людини, незалежно від її конфесійної приналежності», − зауважив Блаженніший Святослав, додаючи, що за допомогою такого інструменту можна допомогти людині мати «забезпечену гідну старість».

Як відомо таких недержавних пенсійних фондів в Україні є близько 80-ти. Гарантом функціонування фонду є чинне законодавство, яке укладає певні правила його функціонування. Також, за словами Предстоятеля УГКЦ, Церква заснувала раду цього фонду, яка визначає напрям його діяльності.

Наприкінці розповіді Блаженніший Святослав додав, що на останньому Синоді розглядалося питання необхідних заходів для того, щоб пенсійний фонд «Покрова» міг якнайкраще зберегти і примножити вклади, які мають його учасники в ці непрості часи.

«Ми зробили певний аудит цього фонду, проаналізували його механізм функціонування, вирішили його підтримати, бо він добре працює. Церква може його пропонувати як вірогідний інструмент для соціального захисту як свого духовенства, так і для мирян», − завершив Глава УГКЦ.


Паломництво Святими місцями