Українська молодь, яка прямує на СДМ, взяла участь у молитовній свічковій ході в Люрді
  • Пон, 31/07/2023 - 14:09

Дорогою на СДМ сотні молодих українських паломників доєдналися до багатотисячної молитовної ходи зі свічками в одному з найвідвідуваніших чудотворних місць у Європі — в Лурді (Франція).

Обʼєднані молитвою за мир в Україні, дівчата та хлопці, у супроводі отців та монахинь, прославляли Богородицю, дякували Їй та просили за заступництво.

Як підкреслив один із організаторів паломництва українців заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді отець Роман Демуш:

— Ми їдемо на СДМ із Христом Воскреслим, щоб засвідчити Христа страждаючого.

 

Варто зазначити, щороку мільйони людей приїжджають у це французьке містечко в передгір’ї Піренеїв. Тут щоденно нескінченно багато паломників, вирушають до невеличкого гроту в горі Массаб’єль, щоб зануритися у води джерела, яке б’є з-під землі чи напитися його живильної води.

Лурд – це місце особливого християнського служіння хворим і немічним. Щороку сюди прибувають сотні лікарів-добровольців та тисячі волонтерів для того, щоб супроводжувати і опікуватися хворими під час їхнього паломництва, яке було б неможливим без цієї безкорисливої допомоги.


Паломництво Святими місцями