Урочистості з нагоди відкриття ювілейного Року Божого милосердя у Стрийській єпархії
  • Нед, 13/12/2015 - 00:38

З нагоди початку ювілейного Року Божого милосердя, у Стрийській єпархії, урочисте відкриття дверей милосердя відбудеться з 12 на 13 грудня, в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Стрию.

Урочистості відкриття Ювілейного року Божого Милосердя в нашій єпархії очолить Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії, який відкриє двері милосердя у катедральному храмі та в 00.00 год. відслужить Архиєрейську Божественну Літургію.

Як відомо, в Українській Греко-Католицькій Церкві рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, у відповідь на заклик Святішого Отця Франциска, Папи Римського, двері милосердя будуть відчинені у визначених храмах в кожній єпархії.

Ювілейний Рік Божого милосердя - це особливий рік, у якому Святіший Отець закликає вірних до покаяння та отримання відпусту кар за гріхи. Для отримання відпусту необхідно виконати певні умови, а це: приступити до Тайни Сповіді, взяти участь у Божественній Літургії, прийнявши Пресвяту Євхаристію, вчинити діло милосердя щодо ближнього та звершити паломництво до визначеного ювілейного храму. Триватиме Ювілейний рік до 26 листопада 2016 року.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць