В храмах України відкрито Святі Двері Милосердя
  • Пон, 14/12/2015 - 20:05

Разом з усією вселенською Церквою, згідно із закликом Святішого Отця, також і в Україні минулими вихідними в катедральних, прокатедральних соборах та в інших визначених храмах відкрилися «Двері Милосердя».

У головному храмі УГКЦ патріаршому соборі Воскресіння в Києві обряд відкриття дверей з нагоди Святого Року Божого милосердя здійснив Блаженніший Святослав. Під час проповіді він зазначив, що ця ініціатива Папи стала відповіддю на те, що «сьогодні люди потребують Божого милосердя», адже бачиться «як сьогодні людство зранене, скільки неспокою і війни у світі, досвід власної сили починає перетворюватися на досвід безсилля людського роду».

У головному храмі Митрополії РКЦ в Україні – Львівській митрополичій базиліці Успіння, святкування очолив Архиєпископ-Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, який також поблагословив образ Милосердя Божого, який переноситимуть від парафії до парафії, та свічки, які будуть запалені у визначених стаційних храмах, куди можна буде здійснити паломництво до Святих Дверей у Надзвичайному Святому Році Милосердя.

У головному соборі Мукачівської архиєпархії Двері Милосердя відкрив Преосвященний владика Мілан Шашік. У своєму архипастирському слові він розповів про значення ювілейного року милосердя, та закликав усіх вірників бути відкритті на прийняття Божої благодаті через покаяння та прощення.

У суботу, 12 грудня, та неділю, 13 грудня, місцеві ієрархи та їхні помічники здійснили чин відкриття Дверей Милосердя у відповідних катедральних та прокатедральних храм по всій Україні.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць