В індійському селі індуїсти спалили церкву і погрожують смертю християнам
  • Чтв, 17/10/2013 - 21:40

Члени збройної індуїстської молодіжної організації Байранг Дав спалили дотла церкву в індійському селі і тепер погрожують християнам, які там проживають, згідно з повідомленням World Watch Monitor, інформаційного агентства, яке здійснює моніторинг переслідувань християн.

Після руйнування церкви в квітні цього року християни села Тарагаон, яке розташоване в центральному індійському штаті  Чхаттісгарх, стали проводити молитовні збори у своїх будинках.

«На початку цього місяця члени Байранг Дав провели ходу з індуїстськими ідолами вздовж будинків християн, повідомило агентство.  Використовуючи гучномовці, вони наказали, щоб християни вийшли зі своїх будинків, щоб поклонитися ідолам».

«Вони погрожують нам, кажучи, що витягнуть кожного з будинку і вб'ють, якщо ми не вийдемо з наших будинків самі, - сказав один сільський житель. На поліцію чинять тиск, і вона не робить нічого, щоб захистити християн».

Згідно з інформацією World Watch Monitor, молодий індуїст з Тарагаона напав на свою 60-річну тітку - християнку, неодноразово вдарив її, потім розбив їй голову каменем, коли вона відмовилася відректися від християнської віри. Хоча вона була госпіталізована, поліція відмовилася підтримати звинувачення проти фанатика.

За матеріалами www.sedmitza.ru


Паломництво Святими місцями