В Інституті св. Томи Аквінського у Києві презентували книгу про війну в Україні
  • Срд, 27/09/2023 - 21:09

25 вересня 2023 року в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві відбулася презентація книги Раффаеле Луїзе  «Ucraina. Dentro una guerra che cambia il mondo» («Україна. Посеред війни, яка змінює світ»), письменника і воєнного кореспондента.

Видання виникло як свідчення автора під час подорожей у перші шість місяців війни по всій Україні: Львів, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, і передові райони в Бахмуті і Оріхові.

Kнига була представлена її автором – Раффаеле Луїзе, а також слово мали Апостольський нунцій в Україні – Вісвальдас Кульбокас, Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні – П’єр Франческо Дзадзо та директор Інституту св. Томи – о. Петро Балог ОР. Крім того, також своїми враженнями поділився і митрополит Білоцерківський Євстратій Зоря.

 

Робота є емоційним засудженням російської інвазії з боку тисяч жертв воєнних злочинів – передусім жінок і дітей – а також християнських релігій в Україні, і самою природою країни: чорноземом і його пшеничними полями, птахами, лісами, річками та дельфінами. Російська агресія також має екологічний вимір та завдає шкоди всій екосистемі України, а таким чином погіршує і без того серйозні глобальні зміни клімату.


Паломництво Святими місцями