В Івано-Франківську Божественною Літургією розпочалось святкування Дня міста
  • Нед, 07/05/2017 - 17:45

Івано-Франківськ - християнське місто! Цей відомий тезис вкотре сьогодні підтвердили, розпочавши святкування 355-ї річниці обласного центру зі спільної молитви.

В Архікатедральному соборі Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Кир Володимир Війтишин відслужив Божественну Літургію. Спільно з Владикою молились Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Олег Каськів, Судовий вікарій Архієпархії прот. Степан Балагура, настоятель Собору митр. прот. Юрій Новіцький та Архієпархіальний еклезіарх прот. Іван Жук.

Участь у святочному Богослужінні взяло близько тисячі вірян, в тому числі й представники обласної та місцевої влади.

Звертаючись до присутніх в часі проповіді, Митрополит Володимир роздумував над недільним Євангелієм, яке розповідає нам про розслабленого чоловіка і чудо, що його вчинив Господь. «Віра – це, перш за все, довіра до Бога. Якщо маємо міцну віру, можемо все в житті знести», - роздумував Проповідник.

За словами Митрополита, в нашому житті є дуже важливо мати справжніх приятелів, які, як відомо, пізнаються в біді. «Коли людина перебуває у хворобі, вона є нещасною, але ще більше її гнітить те, коли вона в цій хворобі – самотня». Владика заохотив мати живу віру, яка завжди готова до милосердя.

Після Божественної Літургії священнослужителі виставили мощі св. Матері Терези для почитання. Відео можна переглянути за посиланням.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць