В Росії набирає обертів антиукраїнська істерія на релігійному ґрунті
  • Пон, 11/08/2014 - 17:14

В РФ набирає обертів антиукраїнська істерії, яка розпалюється на ґрунті того, що начебто в Україні переслідують УПЦ МП.

Так 11.08. 2014 р. представники «Христианского правозащитного центра» пікетували Посольство України в РФ у Москві з вимогою припинити переслідування православних московського патріархату в Україні. Свої вимоги пікетувальники пояснили заявою Російського інституту стратегічних досліджень (РИСИ).

Підігрівається також ця істерика і в середовищі російської молоді. Так 08.08.2014р. організовано молебень, у якому прийняли участь учасники Всеросійського молодіжного форуму «Селингер-2014» за мир в Україні. В реальності ж учасники молилися за перемогу «православного воиства Новороссии».

У російських ЗМІ з’явилися повідомлення, що начебто український уряд планує заборону релігійних організацій. 

Також РПЦ знову розпалює істерику, стосовно того, що начебто українські військові вмисно руйнують московсько-православні храми.

Інформаційне агентство «Интерфакс» своєю підбіркою новин старається створити у своїх читачів враження, що набором добровольців до Нацгвардії України займаються виключно неопогани.

Також практично усі російські ЗМІ широко розтиражовали останні заяви Місцеблюстителя УПЦ МП митрополита Онуфрія, оздобивши їх істеричними коментарями.


Паломництво Святими місцями