В Соборі Юра буде виставлено для почитання Вифлеємську ікону Пресвятої Богородиці
  • Пон, 05/12/2016 - 09:59

У суботу, 3 грудня 2016 р.Б.,  Високопреосвященний ІГОР, Митрополит Львівський, звершив в Архикатедральному Соборі Святого Юра Велику Вечірню з Литією з нагоди свята Введення у храм Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Співслужили владиці адміністратор Архикатедри митрофорний протоієрей Роман Кравчик та священики Собору.

Під час Богослужіння було урочисто внесено та виставлено для почитання і молитви спис ікони Вифлеємської Матері Божої, освячений на оригіналі. Постійне місце перебування ікони Вифлеємської Матері Божої ― базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос.

Вифлеємська Чудотворна ікона – це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва посміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною.

До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їх благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах ми звертаємось до Матінки Небесної і просимо про допомогу. І ніхто не буває обійденим увагою нашої Заступниці.

Прийдімо ж до Храму і просімо Пречисту Діву Марію про допомогу в наших потребах, наслідуймо Її чесноти та просімо бути Провідницею на тернистій дорозі життя.

Пресвята, Пречиста, Преблагословенна Богородице Діво!
Під Твою милість прибігаємо, Твоєї помочі благаємо, тільки на Тебе уповаємо!


Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць