В українських парафіях північноіталійських міст Павії та Воґери відбулись дні духовної віднови
  • Пон, 03/04/2017 - 18:45

З 31 березня по 2 квітня в українських парафіях північноіталійських міст Павії та Воґери відбулись дні духовної віднови. 

На запрошення отця Олександра Товта, пароха зазначених громад, віднову проводили сестри Служебниці Непорочної Діви Марії: сестра Євсевія Мудранинець та сестра Павла Гойдра, які приїхали з Риму. 

У програмі днів духовної віднови лаконічно поєдналися молитовна та катехитична частини. Сестри привезли зі собою мощі співзасновниці Згромадження Сестер Служебниць НДМ - Блаженної Йосафати Гордашевської і мали нагоду представити її життя і служіння, адже цього року Згромадження сестер Служебниць святкує свій 125-річний від заснування. Тому, крім Літургії Передосвячених Дарів, звершувалися молитви про заступництво Блаженної Йосафати, вірні могли споглядати та почитати її мощі.

У п'ятницю, після Літургії Передосвячених Дарів, яку супроводили співом семінаристи із Закарпаття, які навчаються в П'яченці та парафіяни, Сестри представили постать Блаженної Йосафати через перегляд фільму. Опісля вірні мали змогу помолитися біля її мощей та приклонитися до них. Після Літургії відбулась зустріч з молоддю парафії, темою якої стала розмова про покликання та вибір життєвого стану. 

У суботу, 1-го квітня, сестри-монахині мали знайомство-зустріч з монсеньйором Коррадо Санґвінетті, єпископом міста Павії.

Як у суботу, так і в неділю була нагода провести час з дітьми парафіяльної школи та тими, що готуються до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя. Сестри провели заняття, а також мали змогу просто бути присутніми на заняттях, що проводили катехити парафії. Всі спільно розділили радість спільної трапези з дітьми та їх батьками у супроводі забав та дзвінкого дитячого сміху.

В суботу після обіду, та в неділю до Літургії та після неї були проведені духовні науки і знайомство з українською Блаженною, співали Акафіст, молились Молебень до Блаженної, і мали нагоду приклонитися до мощей Преподобної Йосафати як у храмі м. Павія, так і у м. Воґера. 

Вдячні сестрам за їх працю, за приклад та натхнення. Час сплинув надзвичайно швидко і, можливо, ще багато запитань і відповідей на них залишилися несказаними, але бачимо і в цьому виключну потребу для нових зустрічей.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць