Ватикан висловив підтримку кардиналу з Венесуели, до якого на Месу увірвався натовп протестувальників
  • Птн, 28/04/2017 - 09:58

Ватикан висловив слова підтримки кардиналу Хорхе Уроса Савіно з Каракасу через два тижні після того, як натовп ліваків увірвався до базиліки, де він в той час відправляв Літургію.

Як повідомила у соц.мережі Tweeter прес-служба Єпископської конференції Венесуели 26 квітня, «кардинал Уроса отримав телефонний дзвінок з Ватикану із словами солідарності у зв’язку із нападом на храм, а також глибокою кризою, яку переживає народ Венесуели».

Нагадаємо, що натовп протестувальників увірвався до базиліки Св. Терези в середу Страсного Тижня. Ворожо налаштовані прихильники президента Ніколаса Мадуро забігли в храм саме в той час, коли кардинал говорив проповідь. Як повідомляє Catholic Culture, внаслідок нападу кілька осіб отримали поранення.

Уряд Мадуро звинувачує кардинала Уроса Савіно в тому, що він провокує насильство, кажучи, що громадянську непокору можна виправдати, щоб зупинити «перехід Венесуели до диктатури». Коли прихильники Мадуро увірвались до храму, кардинал якраз говорив про небезпеку все більш авторитарного уряду.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць