Ватиканські медіа: від традиційних до найновіших технологій
  • Птн, 11/07/2014 - 10:51

Ватикан володіє п’ятьма різними медіа, які допомагають інформувати світ. Три з них добре відомі: газета «L'Osservatore Romano», Радіо Ватикану та Ватиканський телецентр.

Два інших ви можете знайти в Інтернеті, це сайти: News.va та Fides News Agency, якими керує Конгрегація з євангелізації. Стрімко зростає популярність на шосте медіа –The Pope App – додаток, який використовують для смартфонів.

Найдавнішим виданням є «L'Osservatore Romano». Перший тираж датується 1861 роком. Газета виходить щодня італійською та щотижня – сімома іншими мовами.

Радіо Ватикану налічує найбільшу кількість працівників – понад 400 осіб загалом. Це має сенс, відколи передачі виходять 41 мовою.

Ватиканський телецентр – це очі Ватикану. Він пропонує до перегляду відео та пряму трансляцію більш, як 130 подій протягом року, від сюжетів для широкої аудиторії, до головних літургійних церемоній. Їхня камера слідує за Папою всюди й знімає кожен його рух.

Сайт News.va – головний інформаційний центр Ватикану. Він дозволяє читати інформацію 5-ма мовами й накопичує найсвіжіші новини та основні події з інших ватиканських медіа.

Ватикан також повідомляє новини за допомогою Ватиканського інформаційного сервісу та щоденного бюлетеню. Слід не забувати ще й про Папську раду з засобів масової інформації,  яка керує соціальними медіа.

Останній винахід – це додадок до смартфону The Pope App. Він зосереджений лише на Папі. З моменту його запуску в січні 2013 року, безкоштовний додаток був завантажений 400 000 разів.

З часом Ватикан задіяв нові технології до медіа простору. В останні кілька років попит зріс у мережі інтернет, мобільних телефонах та соціальних медіа.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць