Ватиканський кардинал в Арабських Еміратах
  • Срд, 12/06/2013 - 20:25

З 11 по 15 червня з візитом в Об'єднаних Арабських Еміратах знаходиться префект Конгрегації євангелізації народів, кардинал Фернандо Філоні. Ватиканський єрарх проведе низку важливих зустрічей з місцевим керівництвом. 12 червня пройде його зустріч з шейхом Нагаяном бен Мубараком Аль Нагаяном, міністром культури, молодіжної політики та соціального розвитку, а наступного дня відбудеться зустріч з шейхом Саудом бін Сакре Аль Касімі, членом місцевої Верховної Ради. Кардинал Філоні зустрінеться також з духовенством і монашеством.

14 червня ватиканський єрарх освятить в передмісті Дубая новий костел св. Антонія Падуанського. Храм є частиною душпастирського центру, який може вмістити більше тисячі віруючих. Він стане восьмою католицькою святинею в типово ісламській країні.

На території Апостольського вікаріату Південної Аравії, в який входять Арабські Емірати, проживає 2,5 млн. католиків з  більше ніж 90 національностей. Перш за все це вихідці з Філіппін, Індії, Шрі-Ланки, Бангладешу та Пакистану.

Дипломатичні відносини між Святим Престолом і Об'єднаними Арабськими Еміратами були встановлено в 2007 році.

За матеріалами http://be.radiovaticana.va


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць