Верховний суд США може офіційно дозволити одностатеві «шлюби»
  • Чтв, 30/04/2015 - 11:14

27 квітня кілька тисяч людей вийшли на мітинг у Вашингтоні проти закону про легалізацію одностатевих «шлюбів», повідомляє 316NEWS з посиланням на Christian Post.

Законопроект, який буде обговорюватися у Верховному суді США, дозволить одностатеві союзи по всій країні.

Основними учасниками мітингу були представники різноманітних релігійних конфесій, які тримали в руках плакати з написами про те, що дитині потрібні як батько, так і мати.

Після цього лідери різних деномінацій підписали заяву, в якій ще раз висловили свою підтримку традиційній сім'ї.

«Як лідери різних громад, ми вважаємо, що шлюб - це основа сім'ї, де діти виховуються і мамою, і татом», - йдеться в документі, який був підписаний президентом Національної асоціації Євангельських християн Лейте Андерсоном, примасом і архиєпископом Англіканської Церкви в Північній Америці д-ром Фолі Бічем, Архиєпископом Сан-Франциско і Главою субкомітету з питань просування та захисту шлюбу Сальваторе Кордільйоне і багатьма іншими.

У заяві також говориться, що кожна дитина має право мати маму і тата. «Шлюб - союз чоловіка і жінки, який заохочує і захищає зв'язок дітей зі своїми батьками, - вважають лідери. - І, хоча це не завжди можливо реалізувати на практиці - приміром, є люди, які героїчно виховують дітей самі - в інтересах країни підтримувати сім'ї у шлюбі і надати союзу чоловіка і дружини винятковий юридичний захист та підтримку».

Лідери деномінації також зазначили, що в цьому питанні не можна не врахувати право на свободу віросповідання.

«Жодну людину або співтовариство, включаючи релігійні організації та окремих віруючих, не можна примушувати визнавати перевизначення шлюбу. Для багатьох людей чинити це, значить піти проти своєї совісті та відректися від своїх вірувань і моральних переконань, - підкреслили служителі. - Держава повинна захищати права тих, хто має відмінний погляд на шлюб, щоб вони могли вільно висловлювати свою думку без страху погроз або звинувачень у тому, що їх цінності несуть ворожість».

Засідання суду, на якому заслухають дебати сторін, з приводу легалізації одностатевих шлюбів у всіх штатах, відбудеться 28 квітня.

Нагадаємо, що на даний момент одностатеві шлюби офіційно дозволені в 36 штатах.