Відбувся дводенний тренінг для лідерів мирянських спільнот УГКЦ «Побудова команди. Вирішення конфліктів у спільноті»
  • Срд, 25/07/2018 - 11:39

Для лідерів мирянських спільнот та організацій Комісія у справах мирян УГКЦ провела дводенний тренінг «Побудова команди. Вирішення конфліктів у спільноті» у смт. Брюховичі 22-24 червня 2018р.

Були залучені лідери із різних спільнот та єпархій УГКЦ України.

Лідери брали участь у міні-лекціях, дискусіях, практичних вправах для кращого розуміння побудови міцної команди, типів та стратегії поведінки у конфлікті та шляхи їх вирішення.

У командах учасники вчились створювати та планувати спільні проекти та заходи, які б послужили розбудові спільноти та парафіяльної громади, вдало спланувати час реалізації поставлених цілей, розподіляти ролі та обов’язки у команді,  разом досягати поставлених цілей у заданий термін часу. Група учасників освоїла поняття ефективного лідера та завдяки роботі в міні-групах засвоїла типологію стилів лідерства.

В часі тренінгів із психологом лідери проходили тести, які розкривали їхній рівень конфліктності. Також, лідери розглянули стилі поведінки в часі конфлікту та конфліктогенні чинники, що провокують їх.

Такий дводенний тренінг  дав змогу лідерам спільнот освоїти навички командобудування, виявляти причину конфліктів та їх подолання.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць