Відеопослання Папи до мешканців Чилі та Перу
  • Втр, 09/01/2018 - 18:19

«Приходжу до вас, як паломник радості Євангелія, щоб поділитися з усіма ˝миром Господнім˝ і ˝утвердити  вас у тій самій надії˝, – цими словами Папа Франциск звертається до мешканців Чилі і Перу у відеопосланні з нагоди Апостольської подорожі, що триватиме від 15 до 22 січня 2018 року. Відеопослання випущене в ефір у вівторок 9 січня цього року.

Святіший Отець щиро вітає чилійців та перуанців, беручи до уваги близькість своєї поїздки до цих земель. «Прагну зустрітиv, із вами, подивитись у ваші очі, побачити ваші обличчя й змогти разом з усіма зазнати близькості, ніжності й милосердя Бога, Який нас обіймає й утішаz, – мовив Святіший Отець . – Я знаю історію ваших країн, сплетену з рішучістю та відданістю. Прагну разом з вами віддати хвалу Господеві за віру й любов до Бога і найбільш потребуючих братів, особливо за любов, яку ви маєте до відкинутих суспільством. Культура суспільного виключення вторгається до нас дедалі більше. Я хотів би поділити  з вами вашу радість і смутки, ваші труднощі й надії, і сказати вам, що ви не самотні, що Папа з вами, що вся Церква вас приймає, що Церква дивиться на вас.

Разом з вами прагну зазнати миру, який приходить від Бога, дуже необхідного миру. Лише Господь може його нам дати. Це дар, який Христос дає нам усім, це основа нашого співжиття й суспілства; мир ґрунтується на справедливості й дозволяє знайти приклади спільності й гармонії. Ми повинні постійно просити його в Господа і Господь нам його дасть. Це мир Воскреслого, що приносить радість і спонукає нас стати місіонерами, відроджуючи дар віри, що провадить нас до зустрічі, спільності, поділеної з тією самою вірою – прийнятою і відданою».

Його Святість наголосив, що «така зустріч з воскреслим Христом утверджує нас у надії. Ми не хочtмо бути прив’язаними дл речей цього світу, наш погляд іде набагато далі, наші очі вдивляються в Його милосердя, що зцілює нашу злиденність. Тільки Він дає нам поштовх, щоб встати і йти вперед. Дотик до цієї близькості Бога вчиняє нас живою спільнотою, здатною зворушуватись з тими, що поруч із нами й робити рішучі кроки приязні й братерства. Ми – брати, що виходять назустріч іншим, щоб утвердити нас у тій самій вірі й надії».

На завершення відеозвернення Святіший Отець віддав цю Апостольську подорож та всі наміри, які кожен має в своєму серці, в руки Пречистої Діви Марії, Матері Америки, щоб Вона, як добра Мати, прийняла всіх і навчила шляху, що провадить до Її Сина.

«До скорого побачення! – закінчив Папа Франциск. – І, будь ласка, не забувайте молитись за мене! До скорого побачення!»


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць