Військові та патріотична молодь завадили проведенню гей-параду у Києві
  • Пон, 17/06/2024 - 13:41

Небайдужість ветеранів, діючих військових, членів молодіжних консервативно-націоналістичних об’єднань та християнських активістів не дозволила учасникам ЛГБТ-угрупувань провести 16 червня повноцінний гей-парад у Києві.

Численні військовослужбовці виступили з заявами про недопустимість гей-параду ще напередодні спроби його проведення. Зокрема, відомо, що голові Військової адміністрації Києва Сергію Попку надійшло щонайменше 57 звернень військовослужбовців щодо заборони так званого «Маршу рівності». Також 14 червня під стінами КМДА відбулася вулична акція з закликами не допустити проведення цієї ганебної акції. Одначе місцева влада усе ж її погодила.

Аби завадити збіговиську прихильників ЛГБТ-ідеології, зранку 16 червня на Майдані Незалежності зібралися декілька сотень людей із активною громадянською позицією, зокрема військових, що перебували у відпустках та на лікуванні, а також ветеранів, що демобілізувалися після поранень.

Члени ЛГБТ-угрупувань збиралися біля станції метро «Театральна». Назагал їхня кількість виявилася меншою, ніж прихильників природного порядку.

Як інформує сайт руху Всі разом!, близько 9:40 спецпідрозділи МВС спробували обмежити учасників сімейної правозахисної акції, заблокувавши частину людей біля консерваторії на Майдані. Ближче до 10.00 вдалося узгодити з поліцією, щоб всі змогли безперешкодно розміститися вздовж проїжджої частини Хрещатику. Там відразу почала формуватися колона для подальшої ходи.

Близько 9.50 ЛГБТ-исти здійснили спробу пройти маршем по вулиці Богдана Хмельницького вниз до Хрещатика. Одначе поліція завадила їм це зробити, оскільки в такому разі вони могли наразитися на протидію прихильників здорових цінностей. Урешті-решт, їхнє збіговисько закінчилося, майже не розпочавшися. «Якщо ви десь почуєте чи прочитаєте, що у Києві сьогодні пройшов якийсь там “марш рівності” чи “київпрайд”, ви маєте знати, що безпосередньо це медіа, цей журналіст, цей політик і будь-хто цей – вони вам брешуть прямо в очі. У Києві сьогодні “маршу рівності” і “прайду” НЕ було. Кілька десятків ліворадикалів зі своїми шестиколорами зібралися біля станції метро “Театральна”, потопталися, зробили фото для звіту перед спонсорами і розійшлися по норах», – прорезюмував лідер руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук.

Тим часом хода на захист сім’ї і традиції обійшла весь центральний периметр Києва: Хрещатик – Богдана Хмельницького – Володимирська – Михайлівська – Майдан Незалежності.