Влада Криму влаштовує "фільтрацію" місцевого католицького духовенства
  • Срд, 09/07/2014 - 20:15

Російська влада Криму влаштовує "фільтрацію" місцевого католицького духовенства і різко підвищує "плату за оренду" собору УПЦ КП.

Встановивши контроль над Кримом, російські офіційні особи ввели нові обмеження для місцевих церков, повідомляє на початку липня норвезька правозахисна організація сприяння релігійній свободі "Forum 18", на яку посилається Фонд підтримки переслідуваних християн.

Зокрема, всім релігійним організаціям Криму необхідно пройти перереєстрацію відповідно до російського законодавства. Священики Католицької Церкви, які не є уродженцями Криму, можуть виконувати свої обов'язки лише протягом трьох місяців, a потім вони на місяць повинні відійти від справ і звернутися з проханням про дозвіл на служіння.

Католики Севастополя, які сподівалися на повернення свого собору (який був конфіскований згідно радянським законодавством), тепер не впевнені в тому, що будівлю повернуть.

Нові обмеження спрямовані не лише проти українських католиків. Українська Православна Церква Київського патріархату виявила, що «оренда» за катедральний собор в Сімферополі значно зросла.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць