Владика Богдан (Дзюрах) молився з дітьми Донеччини і Луганщини
  • Пон, 28/07/2014 - 14:43

У неділю, 27 липня, владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, відвідав дитячий табір у київському Національному музеї народної архітектури та побуту України, де відпочивають діти з Донеччини і Луганщини, а також діти учасників АТО з різних регіонів України. Разом із владикою Богданом до дітей навідалися о. д-р Роман Мірчук, парох парафії УГКЦ у Віппані (США), о. Андрій Хім’як та с. Лаврентія, СНДМ.

Звертаючись до дітей, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ зауважив, що вони, перебуваючи в музеї, який є «Україною в мініатюрі», та будучи мешканцями різних регіонів України, представляють майбутнє нашої країни – єдиної, молодої, повної життєвої енергії та духовної сили. Проповідник запросив дітей довіритися Богові, який є Отцем усіх нас, любить нас ніжною любов’ю, пам’ятає про наші нужди і печалі та оточує нас безнастанною турботою і піклуванням.

Оскільки неділя в таборі була днем батьків, владика Богдан запросив дітей спільно помолитися за своїх батьків, а також за людей, котрі проживають у районах бойових дій на Сході України, та за мир і благословення для всього українського народу. На закінчення зустрічі діти отримали від гостей подарунки – книжки, молитовники, ігри релігійного змісту та іконки з молитвами за батьків і Україну.

Крім того, владика Богдан поспілкувався з меценатами табору, подякував їм за цю «прекрасну ініціативу, яка допомагає захистити найбільш уразливих осіб – дітей і підлітків – від руйнівних наслідків військової агресії, що проникла на нашу землю».  Він рівно ж висловив своє визнання господарям табору, зокрема директору Національного музею народної архітектури та побуту України пану Дмитрові Зарубі і його співпрацівникам.


Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць