Владика Богдан Дзюрах на Верховині молився разом із священиками УПЦ КП про кращу долю українського народу
  • Пон, 02/12/2013 - 14:55

1 грудня 2013 року у с. Криворівня Верховинського району, що на Івано-Франківщині, у самому серці гуцульських Карпат, відбувся екуменічний Молебень на підтримку євромайданів, що по всій Україні. Цінність такої молитви полягала у тому, що не у великому місті, а в селі зібралася громада, щоб помолитися у такому намірі за участю священиків УГКЦ та УПЦ КП.

«Наше село суто православне. Проте на моє запрошення помолитися екуменічний Молебень відгукнувся владика Богдан (Дзюрах) і численні греко-католицькі священики», - розповідає о. Іван Рибарук, адміністратор парафії Різдва Христового УПЦ КП.

Таким чином близько 250 людей йшли хресною ходою від парафіяльної церкви до пам’ятника Іванові Франкові, що в центрі села. «Ми спочатку помолилися, а потім співали державний гімн. Своїми думками ділилися промовці та представники місцевої влади, а також священики», - продовжує священик.

Наприкінці священики закликали людей щогодини протягом дня молитися «Отче наш» і «Богородице Діво» з проханням Божої помочі для українського народу. «Гадаю, це перше село в Україні, яке так молитовно піднялося на підтримку України», - додав о. Іван Рибарук. 

Департамент інформації УГКЦ


Паломництво Святими місцями