Владика Гліб відкрив святі двері в катедральному храмі Пресвятої Родини в Лондоні
  • Срд, 16/12/2015 - 13:20

На початок Ювілейного року Божого милосердя, 13 грудня 2015 року, Владика Гліб Лончина, Єпарх Лондонський, офіційно відкрив святі двері в катедральному храмі Пресвятої Родини в Лондоні. Молитовна урочистість відбулася під час Молебного чину в присутності великої кількості парафіян та прихожан. Владиці співслужили священнослужителі катедрального храму.

У своєму пастирському слові з цієї нагоди, владика підкреслив, що Бог об’являє себе як многомилостивий. Це – характерна риса Господа Бога. Боже милосердя – це любов, якою Господь нас обіймає. Вона для нас є незрозумілою, бо між нами немає такої любови – безконечної, безграничної, безкорисливої. Бог дає сонцю світити на праведних і неправедних. Він не любить гріха, але любить людину. Нам треба в це повірити, навіть не розуміючи цього.

«Боже милосердя особливо проявляється через Його прощення, - зазначив Владика Гліб. Бог ніколи не перестає любити людину, навіть якщо вона згрішила, покинула його. Це ж він перший простягає свою руку, кличе до покаяння. Як не дивно: ми образили Бога, а Бог хоче нас обняти, простити, допомогти! Ось – Боже милосердя».

У світлі логотипу Року милосердя, Владика Гліб підкреслив, що Ісус нас закликає бути милоседними, як Бог Отець, і не тільки до тих, кого ми любимо, але й до ворога. Бог може дати нам силу так чинити, але нам треба навчитися покладатися на нього, на його силу, на його допомогу. «Неможливе в людей – можливе в Бога».

Пояснюючи значення святих дверей, які в цьому Ювілейному році вперше відкриваються в катедральних храмах усього світу, єпарх заохотив скористати з тих ласк, які Бог хоче нам дарувати, адже, входячи через двері Божого милосердя, можна отримати повний відпуст і жертвувати його або за себе, або за померлих.

Нагадаємо, що Святий Ювілейний рік Божого милосердя триватиме до 20 листопада 2016 року.

Прес-служба Лондонської єпархії


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць