Владика Степан Сус зустрівся у міській раді з мером Львова – Андрієм Садовим
  • Срд, 29/01/2020 - 14:02

У понеділок, 27 січня, Преосвященніший владика Степан (Сус) зустрівся з мером міста Львова – Андрієм Садовим у Львівській міській раді. Пан Андрій зазначив, що не пропустив у неділю можливості, спільно з дружиною та дітьми, взяти участь першій Архиєрейській Божественній Літургії владики Степана у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Преосвященнійший Степан разом із військовим капеланом – о. Тарасом Михальчуком висловили вдячність міському голові за постійну підтримку та сприяння у реставрації Гарнізонного храму, зокрема вже цього року мерія Львова планує допомогти громаді вірних реставрувати головний фасад храму.

Опісля міський голова подарував новопоставленому владиці Степану зменшену бронзову статую Лева, встановленого у Львові до 100-ї річниці ЗУНР та побажав, щоб цей лев завжди нагадував владиці Його рідне місто.

На завершення Преосвященніший владика Степан розповів очільнику міста про свої обов’язки на посаді єпископа-помічника Курії Верховного Архиєпископа. Владика відзначив, що тепер основним вектором його праці буде налагодження церковного життя українців у тих країнах, де ще немає греко-католицьких структур проте уже є громади. Так для наших людей закордоном Церква стає не лише місцем молитви але й місцем спілкування, обміну думок, допомоги та берегинею української культурної ідентичності.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць