Владика Теодор (Мартинюк): Бути вільною людиною – жити правдою
  • Чтв, 05/04/2018 - 09:26

29 березня на базі Тернопільської української гімназії ім. І. Франка відбувся обласний методичний семінар для директорів опорних шкіл та закладів загальної середньої освіти. Захід мав на меті спільний пошук шляхів ефективного впровадження цінностей Української Хартії вільної людини в умовах Нової української школи.

Роздумами про відповідальність за своє життя, мораль і духовні цінності, побудову майбутнього, духовні засади становлення вільної людини поділився Владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ, який благословив учасників заходу на творчу працю.

"Якщо ми сьогодні, як педагоги ставимо перед собою завдання виховання дітей, як зрілих особистостей, то без розуміння свободи немає вільної особи. Фундаментальна правда, що Бог створив людину вільною і дав їй свободу. Джерелом свободи є Бог. Свобода це поняття божественне і воно дароване людині."

Ганна Зварич, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації, начальник відділу та Олександр Миколайович Петровський, директор ТОКІППО, зосередили свою увагу на актуальних питаннях освіти України та завданнях педагогів Нової української школи: навчати та виховувати у правді, свободі і любові.

На високо емоційній та патріотичній ноті пройшли огляд фотовиставки світлин Віктора Гурняка – журналіста, волонтера, добровольця батальйону «Айдар», загиблого на східному фронті російсько-української війни – «Від Майдану до війни» та презентація книги Лесі Орляк «Ти зробив усе, що зміг», присвяченої пам’яті загиблого сина – бійця АТО Олександра Орляка та всім захисникам української держави в російсько-українській війні.

Учасники обласного методичного семінару особисто познайомилися з батьками загиблих героїв російсько-української війни – Марією і Петром Гурняками та Олександрою Орляк, обмінялися контактними телефонами, плануючи подальшу співпрацю.

повідомила Анна Зварич


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць