Владика Василій (Івасюк) очолив молитву за Україну на Майдані Незалежності у Києві
  • Чтв, 06/02/2014 - 18:25

5 лютого разом із священиками Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ владика Василій (Івасюк) очолив Молебень за мир в Україні на Майдані Незалежності у Києві. Протестувальники почули звуки карпатських трембіт.

“На Євромайдан у Києві прийшли молоді люди і почали мирно проголошувати, що Україна – це Європа!”. І раптом, посеред ночі, трагедія… Ми всі вболіваємо за кращу долю України, тому молитва віруючих людей усилено звернена до Бога, Пресвятої Богородиці та Святих. Апостол Яків каже, що молитва має велику силу, вона є тиха, але може розбити Єрихонські мури. Наші гуцульські трембіти є могутнім підсиленням щирої молитви духовенства і мирян тут на Майдані, бо добре знаємо, що у молитві до Бога є перемога”, – сказав Адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Владика Василій також звернувся до представників влади, щоб не допустили силового вирішення конфлікту, а вели перемовини і налагодили спокій у суспільстві. “Люди, просіть миру і благословення для нашого народу і кращого майбутнього для української молоді”, – підсумував Архієрей.

Автор: о. В. Перцович, прес-секретар єпархії

Джерело: http://decanat.org.ua


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць