Владика Венедикт: Погляньмо на наше життя, ми дуже мало ділимось про те як Бог діє у моєму житті...
  • Срд, 07/10/2015 - 18:58

6 жовтня 2015 року, Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, звершив Чин благословення храму св. Йоана Хрестителя, (с. Передвір'я, Яворівського р-н.).

З проханням про архиєрейське благословення, щирими привітаннями та відкритими серцями зустрічали владику парафіяльна спільнота із адміністратором о. Володимир Шидловський та запрошеними священиками.

«Так, як Бог колись діяв, і це оповідається в Євангелії, так само Бог діє в нашому житті. Маємо ділитися з іншими як Бог діє у моєму житті. Маємо іншим оповідати, як Бог вирішує ті чи інші ситуації. Ми маємо іншим говорити, як Бог присутній у моєму житті. Подивімося, якщо Бог був присутній, якщо Господь щось вирішив, що здавалося було невирішене. Чому я не можу із цим поділитися із іншим? Якщо в житті щось знаю важливе, цікаве у будь-якій сфері людського життя, ми ділимось, пишемо, говоримо про це. Погляньмо на наше життя, ми дуже мало ділимось про те як Бог діє у моєму житті... і це є дуже преважливо, що ми ділилися тим, як Бог діє у нашому житті» – підкреслив у своїй проповіді архиєрей під час Божественної Літургії.

Завершився пастирський візит єпископа словами вдячності вірних, молитвою «Боже великий єдиний», архиєрейським благословенням та спільною світлиною, на згадку про ці відвідини.
 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць