Владика Венедикт відвідав парафію Блаженного Миколая Чернецького
  • Пон, 14/03/2016 - 14:39

У Сиропусну неділю, 13 березня 2015 року, Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії звершив пастирський візит до парафії Блаженного Миколая Чернецького (м. Золочів, вул. Шашкевича, 92).
 
З проханням про архієрейське благословення та відкритими серцями зустрічали єпископа парафіяльна спільнота із о. Михайлом Сукмановським.
 
«Запитати себе відкрито, як ми кажемо – прямо в лице: чи я дійсно довіряю Богові? Чи я покладаюсь на Нього? Чи я певний, що у Богга немає речей не можливих? Бо із цього починається життя християнина, саме через то, ті особи, котрих ми називаємо святими – ставали святі. Вони довіряли Богові не зважаючи на обставини життя, не зважаючи на то, який вони мали характер, а ще більше, не зважаючи на то, яке було їхнє минуле…але вони були свідомі того, що вони мають налагоджувати свої стосунки із Богом у цю мить свого життя»  – підкреслив у своїй проповіді архиєрей.
 
Зазначимо, що владика Венедикт звершив БожественнуЛітургію та виголосив проповідь. Завершився пастирський візит єпископа словами вдячності вірних, молитвою «Боже великий єдиний» та спільною світлиною.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць