Владика Йосиф (Мілян) разом з іншими представниками Всеукраїнської ради Церков зустрівся з мером Києва Віталієм Кличком
  • Птн, 19/09/2014 - 19:14

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф (Мілян) разом з іншими представниками Всеукраїнської ради Церков зустрівся з мером Києва Віталієм Кличком.

“Це була перша зустріч мера Києва Віталія Кличка з представниками Всеукраїнської ради Церков. Темою зустрічі була допомога біженцям і включення конфесій в проект допомоги людям потерпілим і потребуючим у різних сферах”, - відзначив владика Йосиф.

Єпископ підкреслив, що УГКЦ і Карітас України зокрема завжди допомагає людям, які потребують: теплими речами, продуктами, у пошуку житла, оформленні документів тощо.

“Церква завжди працює для суспільства і для народу. Головною увагою її діяльності є людина. Це наше головне завдання - проповідувати Христа розп’ятого і творити між людьми мир, допомагати тим, хто не має житла, одягу, незалежно від їх приналежності до конфесії і політичних вподобань”, - сказав єпископ.

Владика Йосиф також наголосив на важливості діалогу між столичною владою і Церквами.

“Хочеться справжнього діалогу. Бо через брак діалогу виникає багато проблем. Наприклад, біля Патріаршого собору на Лівому березі не можна будувати 45-поверховий житловий комплекс. Ця малесенька ділянка абсолютно не придатна для цього. Ми дуже сподіваємося, що сьогоднішня міська влада нас почує; нас - не тільки як конфесійну Церкву, але нас - як народ Божий, громадян Микільсько-Слобідського району, які, може, не всі є вірними нашої Церкви, але просто приходять в стіни Патріаршого собору, на територію Патріаршого центру гуляти з дітьми і відпочивати”, - відзначив Єпископ-помічник Київської архиєпархії.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць