Владика Йосиф Мілян відвідав із пастирським візитом українців-греко-католиків у Румунії
  • Чтв, 28/02/2013 - 09:47

22–24 лютого 2013 року голова Пасторально-місійного відділу (ПМВ) УГКЦ Владика Йосиф Мілян відвідав із пастирським візитом українців-греко-католиків у Румунії. Українські греко-католицькі парафії в цій країні об’єднані у двох деканатах – Буковинському і Закарпатському. Також є дві парафії у регіоні Банат. Для українських греко-католиків створений Генеральний вікаріат при румунській греко-католицькій єпархії. Генеральним вікарієм від 2012 року є о. Михайло Дубович.

Під час зустрічі, яка проходила впродовж перших двох днів візиту в м. Сігет, відбулося представлення Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року для священиків двох деканатів. Передусім Владика Йосиф звернувся до присутніх душпастирів із привітанням, висловив радість від того, що має нагоду зустрітися з ними. Голова ПМВ передав священнослужителям вітання від Блаженнішого Святослава, а також його бажання бачити українців-греко-католиків Румунії на всіх загальноцерковних заходах, зокрема на Всеукраїнській прощі до Києва.

У неділю єпископ відслужив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні з  о. Михайлом Дубовичем і священиками Закарпатського деканату в греко-католицькій парафії с. Кречунешт. На Богослужіння прибули також вірні з сусідніх парафій. Біля воріт храму високого гостя вітали хлібом-сіллю діти в українських вишиванках та парох о. Юрій Пітуляк. У проповіді Владика Йосиф наголосив на потребі «справжньої щирої молитви для глибокого єднання з Богом і для того, щоб бути справжніми дітьми Небесного Отця».

Після Літургії голова ПМВ звернувся зі словом подяки до священиків і парафіян за тепле та родинне прийняття.

Прес-служба ПМВ
Джерело: www.ugcc.org.ua