Владика Йосиф Мілян відвідав українську школу у Португалії і поспілкувався з учителями
  • Втр, 30/05/2017 - 13:50

Голова ПМВ владика Йосиф Мілян під час робочого візиту до Португалії відвідав українську школу у Лісабоні “Дивосвіт” і поспілкувався з педагогічним колективом на чолі з директором навчального закладу Володимирою Кіяк. 

На зустрічі також були присутні Посол України у Португалії Інна Огнівець, директор департаменту світового українства та культурно-гуманітарного співробітництва міністерства закордонних справ України Лариса Дір та голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха.

Учасники зустрічі говорили про українську школу і розвиток освіти у Лісабоні і співпрацю з УГКЦ у світлі резолюції Форуму мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи, який ПМВ провів у Фатімі у жовтні 2016 року. Одна з частин Резолюції присвячена саме і питанням освіти дітей українських мігрантів.

Школа “Дивосвіт” була створена у Лісабоні 2005 року при Спілці Українців у Португалії. Шкільна програма розрахована на дітей від 5 до 17 років, які щосуботи мають можливість отримати знання з таких дисциплін: українська мова і література, історія, географія, математика, хімія, фізика, англійська мова, українознавство.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць