Вулицями Києва пройшла Хресна хода за мир в Україні
  • Нед, 05/04/2015 - 23:42

У Квітну неділю вулицями столиці України пройшла Хресна хода за мир в Україні, яку очолив Глава Української Греко-Католицької Блаженніший Святослав.

Маршрут Хресної ходи пролягав від храму Святого Василія Великого – вул. Велика Житомирська – Михайлівська площа – вул. Трьохсвятительська – Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Інститутська, до пам’ятного хреста Небесній сотні.

На завершення ходи Предстоятель УГКЦ зазначив, що ми звершили наш Хресний шлях вулицями і майданами «нового Єрусалиму» – нашого Києва. Якщо серед усіх київських гір ми б сьогодні хотіли віднайти новоєрусалимську Голгофу, то цей пагорб на вулиці Інститутській і можна назвати «українською Голгофою», «Голгофою України».

Упродовж ходи, відзначив Блаженніший, ми розважали над страстями нашого Спасителя, наші серця були зворушені, роздумуючи про велич Божої любові і ницість людського гріха і людської злоби.

Він відзначив, що всі ми різні, але сьогодні ми були всі разом, разом у молитві, нас об’єднав хрест Христовий. «Так само як усіх нас щоденно об’єднує хресний шлях України, хресний шлях нашого народу. І ми тут стоїмо разом на цьому місці, яке скроплене кров’ю Небесної сотні», – сказав Предстоятель Церкви.

У Хресній ході взяли участь священики Української Греко-Католицької Церкви, священики Римо-Католицької Церкви в Україні, представники духовенства Православних Церков, студенти Трьохсвятительської семінарії, а також християнські спільноти та організації: «Віра і Світло», «Обнова», «Карітас», «Калео», «Лицарі Колумба», «Братство архистратига Михаїла», «Пласт», студенти НАУ, КПІ…

«Ми всі сьогодні були об’єднані в молитві за мир. І саме тут з серця «української Голгофи» ми просимо в нашого розп’ятого Спасителя миру для України. Ми сьогодні просимо про Боже милосердя над нами, щоб так як страсті, смерть і воскресіння нашого Спасителя стали примиренням Бога і людей, щоб наша молитва була вислухана і запанував у нашій країні Божий мир», – наголосив на завершення Глава УГКЦ.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць