Яким було беатифікаційне чудо Папи Івана XXIII?
  • Втр, 29/04/2014 - 12:14

Днями у Ватикані відбулася прес-конференція, на якій розповіли про чудесне оздоровлення монахині Катерині Капітані у 1966 році за заступництвом Папи Йоана XXIII. Про сестру Катерину розповідала сестра Аделі Лабьянка, яка 50 років тому дбала про неї, коли та хворіла.

Обидві черниці разом працювали в педіатричному госпіталі у Неаполі. У 1964 році у сестри Катерини почалася сильна внутрішня кровотеча, що стало наслідком хвороби внутрішніх органів. Стан монахині був безнадійним, і сестри вважали, що вона скоро помре. Сестра Аделі, яка доглядала за с. Катериною, молилася разом з нею на розарії за упокій душі Йоана XXIII, який помер у 1963 році. Сестрі Катерині було уділено таїнство Єлеопомазання, а сестри молилися за неї.

22 травня 1966 сестра Катерина отримала від провінційної настоятельки реліквії Йоана XXIII, які приклала до своїх ран. Через три дні вона почула голос, який назвав її ім'я, і побачила Йоана XXIII з посмішкою на обличчі, який стояв біля її ліжка. «Більше не бійся, все закінчилося. Відчуваєш себе добре, більше нічого не трапиться», — почула вона з вуст Папи вдень, близько 14.40.

Сестра Катерина покликала інших сестер і повідомила їм, що прийшов Йоан XXIII, і вона стала здорова, але вони не вірили їй, вважаючи, що у неї галюцинації. Щоб переконати їх, сестра Катерина попросила їжі — до цього часу вона не могла їсти. У цей час її рани несподівано затягнулися, що в наступні дні довели рентгенівські знімки.

Сестра Катерина, чудесне оздоровлення якої стало підставою для беатифікації Йоана XXIII у 2000 році, померла в 2010 році у віці 68 років. На думку сестри Аделі Лабьянка, сестра Катерина і далі говорить з нами і просить, щоб ми довіряли Богу.

Джерело: CREDO


Паломництво Святими місцями