Єзуїти у Львові організовують турнір з міні-футболу
  • Пон, 21/01/2013 - 00:00

26-27 січня у Львові відбудеться турнір "Різдвяний Кубок з міні-футболу отців Єзуїтів". Учасниками заходу будуть представники різних конфесій та віросповідань: римо-, греко-католики, православні, протестанти, мусульмани, а також агностики й атеісти.

Така строкатість у релігійних поглядах учасників засвідчує налаштованість єзуїтів на інкультурацію та є закликом до міжрелігійного діалогу і співпраці між людьми, не зважаючи на їхнє походження, віросповідання чи колір шкіри.

Турнір "Різдвяний Кубок з міні-футболу отців Єзуїтів" організовується з метою пропаганди здорового способу життя серед молоді, посилення дружніх відносин між учасниками, та популяризації футболу.

У заході візьмуть участь вісім команд - зі Львова, Києва, Житомира, Хмельницького, та Кам`янця-Подільського. Медалями буде нагороджено команди, які займуть 1-3 місця. Команда-переможець отримає Кубок Турніру. Також передбачені призи для кращого гравця, бомбардира та голкіпера Турніру. Спеціальний приз для команди, яка посяде 8-ме місце.

Організатори говорять, що таким чином вони хочуть запросити новонародженого Ісуса не тільки до своїх домівок, але й у відпочинок. Вони переконані, що це чудова нагода краще познайомитись, порадіти зі спільноти та пізнати культуру і традицію один одного.

Турнір відбудеться в спортзалі Вищої Духовної Семінарії св. Духа (вул. Хуторівка,35). Початок змагань об 11:00 год.

 

Головний організатор та суддязмагань:          єзуїт Віталій Осмоловський SJ

 

Контактні телефони:        Kyivstar: 096 806 11 26        Life: 093 642 01 96

E-mail:                                   vosmolovskisj@gmail.com    malyj_vital@mail.ru


Паломництво Святими місцями