Ювілей 2025: відкриття ватиканського «Центру паломників»
  • Чтв, 08/06/2023 - 12:42
Працівники «Центру паломників» у Римі готові послужити всім паломникам та туристам, допомагаючи отримати всю необхідну інформацію та матеріали про події, присвячені Святому рокові 2025.

7 червня 2023 р., у рамках приготування до Святого року 2025 у Римі (via della Conciliazione, 7) було відкрито «Центр паломників», організований відділом з фундаментальних питань євангелізації в світі Дикастерії в справах євангелізації, якому Папа Франциск доручив організацію та проведення заходів з нагоди Ювілею. На заході були присутні, зокрема, Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін та Пропрефект Дикастерії у справах Євангелізації архиєпископ Ріно Фізікелла.

 

Необхідна турбота

Кардинал Паролін поблагословив приміщення, у яких туристи та паломники можуть заздалегідь отримати інформацію про Святий рік. «Ми б хотіли, щоб паломництво до Риму було родинним досвідом. Тут знаходиться видимий центр католицької віри, і я бажаю, щоб кожен почувався дитиною цієї матері, яку хоче обійняти», – звернувся до присутніх державний секретар. У свою чергу, архиєпископ Фізікелла запевнив, що всі охочі зможуть знайти у цьому місці команду людей, готових їм допомогти. «Ми постараємося дати відчуття теплого прийому, який Святий Престол бажає виявити щодо для них», – сказав пропрефект Дикастерії у справах Євангелізації.

Можливість отримати належну інформацію

У «Центрі паломників», який працюватиме з вівторка по неділю (з 10:00 до 17:00), можна отримати інформацію про те, як взяти участь і зареєструватися на паломництво до Святих Дверей та про інші заплановані заходи. Там буде запропоновано інформацію про те, як стати волонтером чи організувати власне паломництво до Риму, до основних храмів Вічного Міста або ж спеціальні тематичні прощі.


Паломництво Святими місцями