Заклик Папи Франциска проти експлуатації дитячої праці
  • Срд, 11/06/2014 - 19:41

У четвер 12 червня у світі відзначається Міжнародний день боротьби з дитячою працею, встановлений 2002 року Міжнародною організацією праці, щоб привернути увагу світової громадськості до проявів експлуатації дитячої праці різних рівнях. Особливе занепокоєння викликає поширення торгівлі дітьми, примусового призову до армії дітей-солдатів, використання дітей в цілях проституції та залучення до різної незаконної діяльності, яка шкодить їхньому здоров’ю.

На це звернув окрему увагу Папа Франциск під час загальної аудієнції у середу 11 червня 2014 р., підкресливши, що десятки мільйонів дітей примушені працювати у принизливих умовах, піддані різним формам рабства та експлуатації, як також зловживанням, жорсткому поводженню та дискримінації.

«Я щиро сподіваюсь, – мовив Святіший Отець, – що міжнародне співтовариство зможе огорнути соціальним захистом дітей з метою викорінення цього лиха – експлуатації дітей».
Вселенський Архиєрей ще раз відновив заклик до того, щоб усі, зокрема родини, запевнили кожній дитині захист її гідності та можливість здорового розвитку, адже спокійне дитинство дозволяє дітям із впевненістю дивитись на життя і на майбутнє.

Папа закликав усіх молитись до Пресвятої Богородиці, яка носила на Своїх руках Дитятко Ісуса, за дітей, які зазнають експлуатації та зловживань, а їх у світі нараховується коло 168 мільйонів.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць