Житомирські католики протягом 9 місяців перепрошуватимуть Бога за аборти в Україні
  • Птн, 27/06/2014 - 15:11

Завтра у житомирській катедрі Святої Софії розпочнеться Велика новенна перепрошення за гріхи аборту, які здійснюються в Україні. Новенна триватиме з 29 червня до 25 березня.

Відсутність миру в Україні житомирські католики пов’язують із такою великою кількістю вбивств ненароджених дітей, які відбуваються щодня.

«Аборти – це вбивство, це гріх, що кличе про помсту до неба. За часи незалежності України за неофіційними даними від абортів загинуло понад 40 млн. дітей – це населення цілої країни. Чи Господь буде благословляти людей і країну, якщо вони мовчать на вбивство мільйонів людських життів?.. Кожен з нас має до цього відношення, якщо не через особисту участь в цьому гріхові, то, напевно, через мовчання на гріх», — каже настоятель катедри о. Григорій Рассоленко.

Саме тому в парафії св. Софії в Житомирі 29 червня за ініціативою священиків, сестер-монахинь і парафіян та з благословення ординарія Києво-Житомирської дієцезії архиєпископа Петра Мальчука розпочинається Велика новенна перепрошення за гріхи абортів. У цьому намірі в парафії щоденно в будні о 8:00 і 18:00 відбуватиметься молитва Святого Розарію з актами перепрошення. У неділі і свята молитва відбуватиметься після Мес о 8:00, 12:00 і 16:00 годині. Новенна триватиме дев’ять місяців, тобто до свята Благовіщення Господнього 25 березня 2015 року.

«Ми сподіваємось, що наш акт перепрошення за гріхи вбивства ненароджених дітей буде почуто Богом і Він дарує благословення для України», — кажуть ініціатори молитви.

«Ця ідея з’явилася у мене вже давно, — розповів CREDO настоятель парафії о. Григорій Рассоленко. — З 6 на 7 лютого 2014 року в нашій катедрі відбувалося чування «Радіо Марія», під час якого я говорив катехизу про три Фатімські таємниці. Коли я готував її, то звернув увагу, що Матір Божа в особливий спосіб закликає людей до навернення і молитву (ці дві справи дуже пов’язані) і що саме молитва може змінити біг історії. Потім сталося те, що сталося на Майдані з Небесною Сотнею. Я в проповідях звернув увагу на те, що всі говорять про жертву Небесної Сотні, про жахливі несправедливі смерті, але ніхто не плаче за невинними смертями ненароджених дітей. А коли пізніше розпочалося протистояння у Східній Україні, я зрозумів, що це все пов’язано: бо ми платимо за 40 млн. невинних життів».

Священик переконаний, що єдиний вихід — це перепрошувати Бога за гріх вбивства ненароджених дітей. А найліпша покута — це відгукнутися на заохоту Божої Матері молитися Розарій.

Отець Григорій знайшов однодумців, які вважають, що доки ми не почнемо молитися та пробувати змінити ситуацію із щоденними вбивствами невинних ненароджених дітей, в Україні не буде миру. Настоятель катедри у Житомирі закликає інші парафії та всіх вірних долучитися до молитви перепрошення. Молитва змінює світ, — переконаний о. Григорій. Він сподівається, що в Україні буде мир, що у нас будуть заборонені або хоча би обмежені аборти, і, найголовніше чудо, за його словами — що у людей зміняться серця і вони почнуть вважати найвищою цінністю людське життя.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць