Зустріч настоятелів і настоятельок спільнот інститутів богопосвяченого життя
  • Птн, 22/03/2019 - 10:26

21 березня 2019 року в конференц-залі Митрополичих палат (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) відбулася зустріч настоятелів і настоятельок спільнот інститутів богопосвяченого життя, які сповняють своє служіння на території Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Головною темою зустрічі стало представлення і обговорення документу «Основні положення щодо трактування випадків статевого зловживання відносно неповнолітніх з боку духовенства», який нещодавно був затверджений Синодом Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ та Єпископською Конференцією РКЦ в Україні.

Відкриваючи зустріч, синкел у справах монашества єрм. Юстин Бойко звернув увагу на важливість і актуальність теми. «Сьогодні Христова Церква у світі стоїть перед дуже непростими викликами, на які немає наперед готової відповіді. Але Христос нам залишив нам найкращу пораду – тривати у правді, незалежно від того, якою б болісною вона не була. Діти і неповнолітні є першими адресатами Євангелії, вони є улюбленим середовищем самого Ісуса. На превеликий жаль, ми є свідками того, як різного роду негідні служителі Христової Церкви завдали їм великої кривди. Церква є святою і грішною. Святою вона є через те, що її заснував сам Син Божий, а грішною через те, що її складають грішні люди. Нашим завданням є очищувати оту людську частину Церкви своїм праведним життям і молитвою» – сказав він.

Після цього єрм. Сава Масник широко представив усім присутнім проблематику статевого зловживання відносно неповнолітніх та подав рекомендації щодо практичних кроків для запобігання цьому явищу.

Світлини


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць