Зустріч Папи Франциска з католицькими єпископами України
  • Птн, 20/02/2015 - 17:09

20 лютого 2015 року Папа Франциск прийняв у Ватикані єпископів візантійського і латинського обрядів з України. Зустріч відбулась у рамках візиту  до Ватикану "ad limina Apostolorum", що у перекладі з латинської мови означає «До Апостольських порогів», який триває від 16 до 21 лютого. В нього, крім зустрічі з Вселенським Архиєреєм, проводились зустрічі у ватиканських відомствах, паломництва до гробу святого апостола Петра у ватиканській базиліці та до Папських базилік Риму.

Єпископи мали нагоду особисто зустрінутись із Святішим Отцем, потім владики греко-католицької та римо-католицької Церков мали окрему спільну розмову з Папою, а третім етапом була їхня спільна зустріч із Вселенським Архиєреєм, під час якої, після спільної молитви та благословення, кожен з ієрархів отримав від Папи Франциска італійський текст його промови. На завершення українські єпископи заспівали Святішому Отцеві "Многая літа!".

Владики греко-католицької Церкви вручили Святішому Отцеві альбом про Марійський відпустовий центр Зарваницю та дерев’яну декоративну тарілку. Від римо-католицької Церкви України Папі подаровано ікону Ісуса Милосердного, яку виконали львівські іконописці Лев і Андрій Дем'янчуки.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць