Зворушливі моменти у Ватикані: зустріч паралізованого репера з Папою Франциском
  • Пон, 02/03/2020 - 12:22

Паралізований італійський репер, який своїм зворушливим свідченням завоював серця глядачів на фестивалі в Сан-Ремо, зустрівся з Папою Франциском. «Я був зворушений, побачивши, як пройняли його мої слова», – написав після аудієнції Паоло Паламбо в соціальних мережах. Використовуючи цифровий комунікатор, він розповів Папі про свою віру, яку хвороба ще більше зміцнила, і силу, яку дають йому його близькі.

22-річному Паоло чотири роки тому діагностували аміотрофічний бічний склероз, тобто невиліковне прогресуюче нейродегенеративне захворювання. Сьогодні він повністю паралізований, дихає за допомогою респіратора, його годують через зонд PEG прямо в шлунок. Понад рік він не може говорити і спілкується зі світом завдяки спеціальному комп'ютеру, яким керує очима. Завдяки цьому пристрою він заспівав у Сан-Ремо та поділився з «Ватиканським радіо» своїми роздумами після зустрічі з Папою Франциском, що було його великою мрією. «Ця зустріч дала мені величезну силу», – каже Паоло Паламбо.

«Як йдеться в кінці моєї пісні: вірю і молюся Вервицю, і саме вона тримає подалі від мене мого вбивцю», – сказав Паоло. – Я хотів би сказати всім слухачам, що життя справді прекрасне та цінне. Щодня ми повинні використовувати даний нам час, щоб сіяти любов і надію».

Паралізованого чоловіка у Ватикані супроводжував його брат, який, коли Паоло співав в Сан-Ремо, став його руками і ногами. «Хвороба Паоло об'єднала нашу сім'ю і зміцнила нашу віру», – каже Росаріо Паламбо.

 «Віра завжди була важливою в нашій родині. Відколи Паоло хворіє, я думаю, він ще більше наблизився до Бога, – розповідає Росаріо Паламбо. – До діагнозу в кожного з нас були власні плани на життя, які нам довелося модифікувати. Зміна була не на гірше, ми пережили щось значно краще, тому що любов об’єднала нашу сім’ю, а віра, яка була в нас, зміцнилася. Ми досвідчили, як віра Паоло стала його фортецею. Він показує нам усім, що хвороба не зупиняє життя, життя є найбільшим даром, і ми маємо якнайкраще його прожити».

Папа Франциск запросив Паоло Паламбо у Ватикан, побачивши в Інтернеті відео, де чоловік керував дроном, використовуючи лише рух очей. Папа визнав, що його пройняли сила характеру Паоло та його воля до життя.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць