Кардинал Курт Кох на Синоді Єпископів УГКЦ: «Моє головне послання — це підтримка та молитва за Україну»

488940811a1aa542

30 червня кардинал Курт Кох, префект Дикастерії у справах єдності християн, взяв участь у першій сесії Синоду Єпископів УГКЦ, що розпочався в Римі. У слові до єпископів він висловив глибоку солідарність з Україною та відзначив важливу роль Української Греко-Католицької Церкви в екуменічному діалозі.

«Головне послання — це підтримка в серці та молитві для всієї Української Греко-Католицької Церкви та всього народу України, який так сильно страждає», — зазначив кардинал.

У слові до єпископів Синоду УГКЦ префект Дикастерії у справах сприяння єдності християн розповів про важливі етапи історичного розвитку екуменічного діалогу та його майбутні перспективи.

Згадавши документ Другого Ватиканського Собору «Orientalium Ecclesiarum», кардинал Курт Кох наголосив на «особливій відповідальності» Східних Католицьких Церков у справі відновлення християнської єдності, передовсім із християнами Сходу.

Він також відзначив важливу роль УГКЦ в екуменічних процесах: «Я дуже вдячний Українській Греко-Католицькій Церкві, яка активно залучена в екуменічний діалог. Я завжди маю враження, що вона дуже серйозно ставиться до цього питання, і за це я їй щиро вдячний».

Джерело: https://ugcc.ua/

About The Author