В Індії жорстоко вбили християнського пастора
29 липня цього року в індійському штаті Андхра-Прадеш сталося жорстоке вбивство христяинського пастора Йоана Махаяри, повідомляє агенція «Fides».
Пастора безжально побили до смерті. Як заявив для «Fides» голова Всеіндійської ради християн Саджан Дж. Джордж це перший напад на християнського пастора у цій місцевості. За його словами, пастор Махаяра уже неодноразову був мішенню нападів, проте, він залишався вірним непохитній вірі в Ісуса Христа.
За повідомленням індійської поліції за вбивство відповідає група індійських комуністів-терористів «Наксалайт». Через три години після викрадення терористами індійська поліція знайшла у лісі тіло закатованого комуністами пастора із слідами жорстоких побоїв і знущань.