Розпочалося 47 Пленарне Засідання Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України
Вчора, 21 листопада, увечері у Львівській ВДС св. Йосифа розпочалося 47 Пленарне Засідання Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України.
Засідання продовжуватиметься сьогодні 22 листопада і завершиться увечері.
Після завершення Засідання розпочнуться спільні реколекції для римо та греко-католицьких єпископів України.
Просимо про молитву за наших пастирів під час Пленарного Засідання а також на час реколекцій, про світло Святого Духа для них.